niedziela, 24 stycznia 2010

DIABLIK

Broszka dla latorośli na bal karnawałowy w przedszkolu.Po długich pertraktacjach i wybiciu z głowy latorośli przebieranie się za Hannah Montana ,postanowione zostało,że latorośl będzie diablicą :)
Jednak za dobrze być nie może i balik stoi pod znakiem zapytania gdyż od wczoraj latorośl mizerna : katar,kaszel,szkliste oczka ....może podziękujemy już tej zimie ??!!
6 komentarzy:

Katharinka84 pisze...

Bossski jest!!!
Ta jego mina.... ;)

viva pisze...

buu :-( szybkiego powrotu do zdrówka młodocianej! Bo broszkę trzeba założyć - ekstra jest :-)!

Ludkasz pisze...

urocze diablątko:) zdrówka młodej damie życzę:)i szalonego balu:)

jelonkaa pisze...

Przepraszam że się wtrącę, zasmucające jest to że Diabeł może być Bossski, dziewczyny obudźcie się proszę. Przebranie za diablicę, Basiu to chyba nie jest dobry pomysł, jest tyle innych mozliwości. Niedawno były święta, a tu teraz diablica, to mi się jakoś kupy nie trzyma i chyba nie jest to dobre dla małej dziewczynki. To takie moje skromne zdanie, mozesz się zgodzić lub nie. Pozdrawiam serdecznie.

Barbara pisze...

Jelonko...nie zgodzę się z tobą,ale każdy ma parwo do swoich przekonań prawda? a prawda jest taka,że w tym momencie czy przebranie dziewczynki za młodocianą idolkę jest poprawne? albo przebranie chłopca za rycerza z bronią? to tylko balik!!! pozdrawiam :)

jelonkaa pisze...

Basiu, nie wiem czy masz świadomość kim jest Diabeł i do czego jest zdolny, nie patrzmy się na cłopca przebranego za rycerza, pewnie że to nie jest dobrze że on biega z bronią, ja wychodzę z założenia że trzeba patrzeć na swoje dziecko a jeśli jest okazja i mozliwość to jak najbardziej wyrazić swoje zdanie na temat innych. Mnie tylko martwi to że mała dziewczynka będzie Diablicą, z Diabłem nie ma żartów, nie wiem czy widziałaś kiedykolwiek kogoś w czasie egzorcyzmu, naprawdę to nie są żarty. Mówisz że to tylko bal, dla dziecka jest to spore wydarzenie i emocje, i jest to aż bal. Sama na pewno wiesz jak córka to przeżywa. Nie odważyłabym się przebrać swoje córki za Diablice. No ale każdy wybiera to co chce. Jeszcze raz pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia dla małej.